The wishlist name can't be left blank
Minu ostukorv

Tööriistakohver Qbrick system one 200 profi **

Laos
Tootekood
13-T45926
Special Price 46,32 € 15% 54,50 €
ONE 200 on universaalne, modulaarne tööriistakast, mis ühendab endas keskmise suurusega tööriistade konteineri omadused sortimandikarbi funktsiooniga. Tänu reguleeritavatele vaheseintele ja 6-le eemaldatavale karbile saab iga kasutaja luua oma vajadustele vastava optimaalse kombinatsiooni. Iga kast on varustatud elastse tihendiga, mis tagab täieliku kaitse tolmu ja vee eest.
Uus
Soodus

ONE 200 on universaalne, modulaarne tööriistakast, mis ühendab endas keskmise suurusega tööriistade konteineri omadused sortimandikarbi  funktsiooniga. Tänu reguleeritavatele vaheseintele ja 6-le eemaldatavale karbile saab iga kasutaja luua oma vajadustele vastava optimaalse kombinatsiooni. Iga kast on varustatud elastse tihendiga, mis tagab täieliku kaitse tolmu ja vee  eest.

Profi versioon sisaldab kahe mahuka, teisaldatavate vaheseinte ja löögikindla polükarbonaadist liugustega sortimendikarbi. Katte ja korpuse tugevdatud struktuur tagab suure kandevõime (50 kg) ja talub kuni 120 kg survet, võimaldades luua mugavad tööplatvormid.

Lisainfo
Kaubamärk Qbrick
EAN 5901238245926
Ühik tk